CPS

Centrum polymerních systémů se prezentovalo na Veletrhu Vědy

Centrum polymerních systémů UTB ve Zlíně se zúčastnilo ve dnech 7.- 9. června 2018 Veletrhu vědy. Ten se konal v pražských Letňanech už po čtvrté. Během tří dnů letos veletrh navštívilo rekordních 25 000 malých i velkých návštěvníků. Na ploše 8000 m² se široké i odborné veřejnosti představilo na 100 expozic napříč všemi vědními oblastmi. Do veletrhu se zapojilo 40 pracovišť Akademie věd ČR, univerzity, další vědecké instituce a firmy.
„Cílem Veletrhu vědy bylo přitáhnout pozornost veřejnosti k české vědě a výzkumu. A to se Akademii věd ČR, společně se svými partnery, bezesporu podařilo. Moc bych si přála, aby zájem o tuto akci každým rokem rostl tak úspěšně jako doposud a současně přesvědčil vědecké instituce, že prezentovat jejich práci veřejnosti má význam. Letošní návštěvnost je toho důkazem,” řekla Kateřina Sobotková, ředitelka Divize vnějších vztahů Akademie věd ČR.

Mgr. Petra Svěráková
Manažer marketingu a PR