Centrum výzkumu obouvání hostilo Bata Innovation Camp

Intenzivní dvoudenní workshop a soutěž pro studenty vysokých škol z České a Slovenské republiky uspořádala poprvé ve Zlíně mezinárodní vzdělávací organizace Junior Achievement Europe (JA Europe) . Akce se uskutečnila ve dnech 2. – 3. října  ve spolupráci se společností Baťa, Bata Shoe Foundation a Univerzitou Tomáše Bati, konkrétně s Centrem výzkumu obouvání.

Dva dny plné inovací a kreativity v mezinárodním prostředí, spolupráce s odborníky z praxe a originální řešení rozvíjející tvořivé a kritické myšlení. Umět se rozhodnout, komunikovat a prezentovat. To vše si mohla třicítka studentů vyzkoušet. Své výsledné práce pak soutěžící prezentovali před porotou v čele s paní  Monicou Pignal ve vile Tomáše Bati. Innovation Camp je jedním ze vzdělávacích programů Junior Achievement . Bata Innovation Camp rovněž  umožnil studentům  seznámit se s historií i současností  firmy Baťa a představil jim obdivuhodný příběh o inovacích a podnikání Tomáše Bati, zakladatele firmy Baťa.